Керівництво

Хабібуллін Вадим Монев'ярович

Хабібуллін Вадим Монев’ярович

Голова Нової Солідарної України

 

АВТОБІОГРАФІЯ ГОЛОВИ НСУ

Народився 2 січня 1975 року в місті Потсдам, Німеччина.

Одружений. Виховує двох синів.

 

ОСВІТА:

У 1982 – 1992 роках навчався та закінчив середню школу №205, що на Борщагівці у Святошинському районі м. Києва.

У 1997 – 2006 роках навчався та отримав вищу освіту у трьох вищих навчальних закладах: Національна юридична академія України ім. Я.Мудрого (юрист), Київський національний економічний університет (магістр банківської справи), Національна академія внутрішніх справ (магістр права). На засіданні Вченої Ради Національної академії внутрішніх справ України Хабібулліну В.М. на одержання наукового ступеня кандидата юридичних наук затверджена тема дисертаційного дослідження (кандидатської дисертації) “Охорона адвокатської таємниці в контексті Європейської конвенції з прав людини” (спеціальність 12.00.09 – кримінальний процес і криміналістика; судова експертиза).

 

ТРУДОВА ДІЯЛЬНІСТЬ:

Свою трудову діяльність розпочав одразу після закінчення школи у 1992 році.

З 1992 року працював санітаром у лікарні.

З 1996 по 1999 роки працював Судовим виконавцем декількох районних судів м. Києва та був призначений Судовим виконавцем Київського міського суду з примусового виконання вироків, постанов та ухвал з кримінальних справ у частині майнових стягнень та в подальшому – головним консультантом Київського міського суду.

В квітні 1999 року присвоєно 10 ранг Державного службовця.

З 2003 року є адвокатом та з 2007 року обраний головою адвокатського об’єднання «Київська обласна колегія адвокатів».

 

ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ:

З 2001 року обраний та очолює на посаді голови громадську організацію «Київська міська гільдія фахівців з питань боргів та банкрутства».

У 2004 – 2006 роках призначений членом Громадської Ради при Міністерстві юстиції України (Наказ Міністра юстиції України №1522/7 від 28.10.2004).

З лютого 2011 по лютий 2013 року обраний членом Громадської ради при Міністерстві юстиції України та головою Постійної комісії (Протокол Установчих Зборів від 03.02.2011, Наказ Міністерства юстиції України № 510/5 від 11.02.2011).

З березня 2011 по березень 2013 року обраний членом Громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) та заступником голови Постійної комісії (Протокол Установчих Зборів від 03.03.2011, Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) №564 від 15.04.2011).

З квітня 2011 по квітень 2013 року обраний членом Громадської ради при Пенсійному фонді України (Протокол Установчих зборів від 29.04.2011, Наказ Пенсійного фонду України №59 від 29.04.2011).

З листопада 2011 по листопад 2013 року обраний членом Громадської ради при Державній податковій службі України (Протокол Установчих зборів від 04.11.2011, Наказ Державної податкової служби України №173 від 25.11.2011)

З листопада 2011 по листопад 2013 року обраний членом Громадської ради при Головному Управлінні Міністерства внутрішніх справ України в м. Києві та заступником Голови Громадської ради (Протокол Установчих зборів від 07.11.2011, Наказ Головного Управління Міністерства внутрішніх справ України в м. Києві №191 від 15.11.2011).

З листопада 2011 по листопад 2013 року обраний членом Громадської ради при Державній виконавчій службі України та Головою Громадської ради (Протокол Установчих зборів від 23.11.2011, Наказ Державної виконавчої служби України №61/2 від 05.12.2011).

З червня 2012 року обраний членом Ради голів громадських рад при органах виконавчої влади (Постанова Кабінету Міністрів України від 20.06.2012 №658).

З липня 2012 року призначений членом колегії Державної виконавчої служби України (Наказ Державної виконавчої служби України від 09.07.2012 №37/2).

З березня 2013 по березень 2015 року обраний членом Громадської ради при Міністерстві юстиції України та заступником Голови Громадської ради (Протокол Установчих Зборів від 15.03.2013, Наказ Міністерства юстиції України №268/7 від 01.04.2013).

З квітня 2013 по квітень 2015 року обраний членом Громадської ради при Пенсійному фонді України та заступником Голови Громадської ради (Протокол Установчих Зборів від 26.04.2013).

З травня 2013 по травень 2015 року обраний членом Громадської ради при Міністерстві доходів і зборів України (Протокол Установчих Зборів від 28.05.2013, Наказ Міністерства доходів і зборів України №132 від 28.05.2013).

З листопада 2013 по листопад 2015 року обраний членом Громадської ради при Державній виконавчій службі України та Головою Громадської ради (Протокол Установчих зборів від 25.11.2013, Наказ Державної виконавчої служби України №111/2 від 25.11.2013).

З грудня 2013 року призначений членом колегії Державної виконавчої служби України (Наказ Державної виконавчої служби України від 13.12.2013 №123/2).

З січня 2014 року обраний Головою «Нова солідарна Україна».

 

ПОЛІТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ:

З 2009 року в політичній діяльності координував Громадські приймальні у Святошинському районі в м. Києві та мав спеціалізацію з безоплатного прийому громадян.

У 2009 – 2010 роках на місцевих виборах 2010 року (за партійним висуванням) – запрошений та кандидатура обговорювалась кандидатом на висунення районною організацією політичної партії кандидатом в депутати в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі на Борщагівці у Святошинському районі Києва по виборах депутатів Святошинської районної ради, згідно з існуючим адміністративно-територіальним устроєм.

У 2012 році на чергових виборах народних депутатів України зареєстрований шляхом самовисування кандидатом у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №219, Київ, Святошинський район, Постанова Центральної виборчої комісії №147 від 03.08.2012).

 

ПУБЛІКАЦІЇ:

Має майже півтисячі публікацій, з яких сім наукових, і більше тисячі коментарів та інших публікацій у правничих, бізнес і громадсько-політичних виданнях та інтернет.

Є співавтором книги – збірника «Законодавство про банкрутство. Збірник нормативних матеріалів та аналітичних статей» (Київ, Юстініан, 2003).

Є автором автобіографічної книги – персональний збірник правника «Вадим Хабібуллін. Шлях до успіху і правничого майбутнього. Радянський Союз/Незалежна Україна» (Юстініан, 2008р., 208 сторінок).

 

КОНТАКТИ:

Поштовий зв’язок: 01001, Київ-1, а/с №411-В
Службовий зв’язок: (044) 5926000, (044) 5923200, (044) 4515990
Особистий зв’язок: (044) 2280666, (044) 2210666, (067) 2096660
Електронний зв’язок: mail@khabibullin.kiev.ua
Інтернет – представництво: www.KHABIBULLIN.kiev.ua

Войтенко Микола Миколайович, Заступник Голови Правління НСУ (на громадських засадах), Голова Київської міської професійної спілки таксистів

Народився 4 лютого 1963 року в селі Ясногородка Макарівського району Київської області.
У 1980 році закінчив Ясногородську середню школу і вступив до Української ордена Трудового Червоного Прапора сільськогосподарської академії на заочне відділення факультету механізації сільського господарства.
1981-1983 р. — служив у лавах Радянської Армії. За період служби отримав професію водія;
1983-1988 р. — навчався в Українській сільськогосподарській академії та працював в Київському спеціалізованому управлінні механізації БМ-1 комбінату «Київпромбуд» на посаді водія;
1987-1997 р. — працював механіком в орендно-акціонерному будівельному управлінні №7 ОАПБ фірми «Київінвест»;
В листопаді 1997 року перейшов працювати менеджером в ЗАТ СП «Укр-Ямал Імпекс»;
2001-2002 р. — комерційний директор ПП «Вікс»;
У 2002 році зареєструвався приватним підприємцем і розпочав індивідуальну підприємницьку діяльність, якою займається і в цей час;
В 2003 році був обраний заступником голови Київської міської професійної спілки таксистів;
З 2006 року — голова Київської міської професійної спілки таксистів.