Членство в організації

Ми раді повідомити вам про створення «Нова Солідарна Україна».
Ми — команда однодумців, які об’єдналися заради побудови сильної України. Країни свободи та рівних можливостей, справедливості та солідарності, відповідальності та патріотизму, вільного підприємництва та європейських соціальних стандартів.
Наші завдання: подолання кризи та безробіття, встановлення чесних та зрозумілих правил для підприємців, знищення корупції, впровадження справедливого й доступного правосуддя, покращення системи державної влади, посилення ролі місцевого самоврядування, створення сучасної системи охорони здоров’я та соціального забезпечення, повернення довіри громадян до діяльності чиновників та політиків.
Наша політична опора — соціально-активні громадяни, які хочуть працювати та реалізовувати свої задуми у складних умовах сьогодення. Ми відкриті для ваших ідей та пропозицій. Ми хочемо почути, яким ви бачите майбутнє України. Ми відкриті для всіх, хто поділяє наші принципи й готовий працювати разом з нами. Залиште, будь-ласка, ваше повідомлення у формі, що подана нижче:
Поля позначені * обов'язкові
Поля позначені * обов'язкові