Допомога киянам

ШАНОВНІ    КИЯНИ !
      Ми – прості мешканці столиці, не мільйонери та не депутати, об’єднали свої зусилля для боротьби за наші з вами права. Ми створили  «НОВА СОЛІДАРНА УКРАЇНА» і пропонуємо вам свою допомогу у вирішенні життєво важливих для кожного з нас питань.
      Ми самі не прагнемо влади і ні за яку партію не агітуємо, наша мета – створення суспільства соціальної справедливості. Діюча в останні роки влада показала повне небажання вникати в наші з вами проблеми. Крім того, вона цинічно демонструє свою зверхність над нами, плюндрує суспільну мораль і сама зухвало порушує закони. Навіщо нам така влада?
      Досить нас дурити! Так далі жити ми не хочемо!
      Прийшов час усвідомити, що вирішення наших соціальних, економічних, житлових, земельних, екологічних та інших питань знаходиться тільки в наших руках! Сьогодні зробити наше життя достойним зможемо лише ми самі, якщо виженемо хабарників та корупціонерів!
      Для цього нам потрібно зовсім небагато:
      Заявити про свою солідарність: нас в місті Києві більше трьох мільйонів осіб, ми і є – народ!
      Ми спроможні примусити всіх представників влади нас поважати!
      Самим підтримати один одного і всім разом виступити проти байдужості влади. Один за всіх і всі – за одного!
     Окремо кожний з нас — безсилий проти свавілля чиновників, але разом ми – нездоланна сила і разом ми можемо вирішувати будь-які задачі в інтересах всього міста Києва в цілому та в інтересах кожного з нас – зокрема!
      Наша мета — створення солідарного суспільства, основний принцип якого — солідарність усіх заради блага кожного!Згідно з Конституцією України, носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в нашій державі є народ, а народ — це ми з вами!
Візьмемося за руки – нас багато! І тільки разом ми — сила!

 

Нова солідарна Україна – солідарність усіх заради блага кожного