Напрямки діяльності

 «НОВА СОЛІДАРНА УКРАЇНА»

      НСУ – в роботі якої може приймати участь кожний громадянин України, незалежно від політичних поглядів, релігійних переконань або етнічного походження. Ми маємо можливість разом захищати свої права.
      Сьогодні робота НСУ не спрямована на зміну влади. Наша мета – змусити чиновників щоденно добросовісно виконувати свої посадові обов’язки. Ми утримуємо їх за наші гроші, тому маємо право вимагати від них чесної та добросовісної роботи на благо людей!
Якщо діюча влада не захоче нас поважати, належним чином не буде виконувати свої обов’язки та не почує нас – в такому разі на найближчих виборах ми її змінимо!
      У складі «Нова солідарна Україна» передбачено як індивідуальне, так і колективне членство. Ми працюємо на громадських засадах, керуємось ідейними міркуваннями, залучаємо до співпраці ініціативних людей, громадські організації, профспілки, трудові колективи підприємств всіх форм власності. Нас вже багато тисяч!
      Серед колективних членів  «Нова Солідарна Україна» – багато знаних в Києві підприємств, профспілок, молодіжних організацій, громадських об’єднань, зокрема: Асоціація інформаційних служб таксі та перевізників, Київська міська професійна спілка таксистів, виробничо-заготівельне підприємство «Київміськвторресурси», ТОВ «Автобізнесстиль» та багато інших.
      Серед пріоритетних напрямків діяльності «Нової солідарної України» –захист та підтримка малого та середнього бізнесу, охорона навколишнього середовища, екологічна безпека, соціальний захист представників бюджетної сфери (медичних працівників, освітян, студентів), розвиток транспортної галузі столиці, допомога киянам у розв’язанні їх соціально-економічних проблем, захист конституційних прав і свобод громадян України, задоволення їх законних політичних, економічних, соціальних, культурних та інших спільних інтересів, поширення та популяризація в українському суспільстві ідей та принципів солідаризму.
      У кожного з нас різні проблеми, але вирішити їх ми можемо тільки разом, на принципах солідарності та взаємодопомоги. У нас одна мета — створити згуртоване солідарне суспільство, яке буде керуватися принципом:

 

Нова солідарна Україна – солідарність усіх заради блага кожного